Interiérová 3D vizualizace      

Vizualizace umožňují našim klientům ověřit, zda vyčleněný prostor pro kuchyň, vestavnou skříň, ložnici, pokojíček nebo celý byt či dům bude vybaven podle jejich představ, bez nutnosti zakoupit jediný kus nábytku.

Nejprve naše zákazníky  krátce „vyzpovídáme“, abychom zjistili jejich představy o využití prostoru, barevných a logistických představách v prostoru, preference stylů interiérů.

Na základě zjištěných potřeb, představ klienta a zaměření  prostor, připravíme první návrh na využití daného prostoru a základní barevné uspořádání interiéru.

První návrh klientovi představíme s tím, že si na jeho základě vyjasníme co prostor umožňuje a co naopak prostor neumožní, upřesníme potřeby a představy.

Finální 3D vizualizace již odráží představy a potřeby našeho klienta implementované  do klientem určeného prostoru. Dbáme na dodržování rozměrových potřeb vybavení interiéru vycházející ze skutečností kdo bude interiér užívat a jaký účel má interiér naplňovat.

Ceník : 

kód popis základní cena bez DPH 21% poznámka poznámka 2
1 základní 3D vizualizace v perspektivě jedna místnost ( kuchyně) v ceně je jedna konzultace prvního návrhu a úprava po konzultaci + rendrovaná vizualizace 3 980 Kč cca 3-4 pohledy v barvě standard při objednání výroby je dobropsáno
2 pohled A,B,C nekótovaný  místnost ( kuchyně) v ceně 1
3 pohled A,B,C kótovaný  místnost ( kuchyně) 488 Kč při objednání výroby je dobropsáno
4 půdorys nekótovaný  místnost ( kuchyně) v ceně 1
5 půdorys kótovaný  místnost ( kuchyně) v ceně 3
6 popis materiálů a doplňujících prvků a vybavení  místnost ( kuchyně) v ceně 1 popis a výrobní kódy navrhovyných a odsouhlasených materiálů , korpusu, dvířek, úchytek, dřez, baterie, spotřebiče
7 výpis nábytkového kování 488 Kč kusovník
8 kótování instalací s ohledem na vybrané spotřebiče 1 488 Kč kótované pohledy
9 výrobní výkresy určené pro konstrukční spoje 3 980 Kč pdf výkresy ve 2D
10 nářezové plány a kusovníky pro výrobu projektu v ceně 9 pdf výkresy ve 2D + kusovník