3D návrhy interiérů

Interiérová 3D vizualizace      

Vizualizace umožňují našim klientům ověřit, zda vyčleněný prostor pro kuchyň, vestavnou skříň, ložnici, pokojíček nebo celý byt či dům bude vybaven podle jejich představ, bez nutnosti zakoupit jediný kus nábytku.

Nejprve naše zákazníky  krátce „vyzpovídáme“, abychom zjistili jejich představy o využití prostoru, barevných a logistických představách v prostoru, preference stylů interiérů.

Na základě zjištěných potřeb, představ klienta a zaměření  prostor, připravíme první návrh na využití daného prostoru a základní barevné uspořádání interiéru.

První návrh klientovi představíme s tím, že si na jeho základě vyjasníme co prostor umožňuje a co naopak prostor neumožní, upřesníme potřeby a představy.

Finální 3D vizualizace již odráží představy a potřeby našeho klienta implementované  do klientem určeného prostoru. Dbáme na dodržování rozměrových potřeb vybavení interiéru vycházející ze skutečností kdo bude interiér užívat a jaký účel má interiér naplňovat.

Vizualizace pro naše klienty připravujeme ve dvou rovinách : 

1. Vizualizaci připravíme v jednom náhledu s rámcovou kalkulací  – tato varianta je ZDARMA.

2. Vizualizaci připravíme kompletně v pohledech s kótovaným půdorysem, popisem materiálů a specifikací vybavení nábytkovým kováním a doplňky. Tato varianta je využitelná pro případné ocenění u kterékoliv výrobní firmy. Proto je tato varianta zpoplatněna. Cena je kalkulována dle rozsahu a náročnosti – individuálně. Tato varianta je v případě realizace naší firmou klientovi od ceny projektu odečtena.